Предлагаем
Lokālo (datoru) tīklu projektēšana, montāža un apkalpošana. Vājstrāvu sistēmu montāža jaunajos biroja telpās: lokālie tīkli, ugunsdrošības un apsardzes sistēmas, pieejas kontroles, videonovērošanas sistēmas. Lokālo tīklu modernizācija, jauno darba vietu pievienošana. Visa veida optiskā tīkla darbi: ārējās sakaru līnijas, vairāku ēku apvienošana vienā lokālā tīklā, IP videonovērošanas kameru pieslēgšana lielā attālumā no reģistratora, teritorijas optiskie perimetri un citi dažādās sarežģītības darbi. Выполняем работы по проектированию, монтажу и обслуживанию локальных (компьютерных) сетей. Монтаж всех слаботочных систем в новом офисе: локальная сеть, пожарная и охранная система, контроль доступа. Перепланировка локальной сети, добавление новых рабочих мест. Все виды работ с использованием оптического кабеля: Внешние линии связи, объединение нескольких зданий в локальную сеть, подключение ип камер на большом расстоянии от регистратора, периметр территории и любые другие задачи.
Предлагаем
Предлагаем шрот тостированый, гранулированный и негранулированный. Цены ДАФ на границе Украины и Белоруссии. Конкретно договариваемся о ценах, сроках и объемах. Piedāvājam maltīti grauzdēšanai, granulēts un ne-granulas. DAP cenas ir uz robežas Ukrainas un Baltkrievijas. Konkrēti mēs vienoties par cenām, nosacījumiem un apjomiem.
Предлагаем
Veramo vārtu automātika par 280 eur Komplektā ietilpst: 2 motori, vadības bloks, 1 pults, montāžas kronšteini Papildus iekārtas var iegādāties pie mums veikalā pēc adreses: Lāčplēša iela 75, Rīga, no 10-19 katru darba dienu.
Предлагаем
Izgatavojam un uzstādām teritoriju bīdāmos un veramos vārtus. Kā arī piedāvājam visa veida žogus, vārtu automātikas. Mēs spēsim piedāvāt kvalitāti par saprātīgām cenām. Varat zvanīt vai rakstīt uz e-pastu, un pārliecinieties, ka mūsu cenas ir patiešām iepriecinošas. Strādājam visā Latvijā.
Предлагаем
Piedāvājam zaģētus un žāvētus dēļus, ēvelēti kokmateriāli. Priede, egle, lapegle, bērzs. Koka sijas un bruses, ēvelēti un frezēti kokmateriāli.
Ищем
Ищу любую работу , без знания языка за границей . От 1300 -2000. Сам русский. Прав водительских нет. Мне 37 лет.
Ищем
Ищу любую работу , без знания языка за границей . От 1300 -2000. Сам русский. Прав водительских нет. Мне 37 лет.
Ищем
мужчина 54 имею постоянный вид на жительство в латвии ищу работу в германии слесарь, токарь, фрезеровщик
Предлагаем
Piedāvājam skapī saliekamās gultas, jebkurus modeļus, pēc individuāla pasūtījuma. Plaša dīvānu un gultu materiālu izvēle. Augstākās kvalitātes mehānismi, gultas viegli nolaižas un paceļas. Garantija mehānismam 5 gadi. - Projektējam arī citas kompaktas mēbeles pēc individuāla pasūtijuma, Ja ir interese uzdodiet jums interesējošus jautājumus. Vai zvaniet pa talr. 27078699, 28382521
Ищем
Требуются услуги токаря в Даугавпилсе .
Рекомендуем