Работа в Испании, уборка апартаментов, жильё предоставляется. Предлагается работа вахтовым методом по уборке апартаментов на острове Тенерифе, королевство Испания. О работодателе: Мы занимаемся сдачей в аренду апартаментов и вилл на короткий срок на острове Тенерифе для туристов, имеем в управлении около 100 объектов размещения, обеспечиваем следующие услуги: встреча гостей, трансфер из аэропорта до апартамента, заселение, выселение, уборка, техническое обслуживание. Принцип работы: Вам будет необходимо осуществлять ежедневную уборку апартаментов, таунхаузов и вилл. Условия работы: - Зарплата 500 евро - Бесплатное жильё (место в двуспальном апартаменте (2 сотрудника на спальню, максимум 4 человека) с отдельной полноценной кухней и гостиной) - График 6/1 с плавающим выходным - Не более 8-ми часов в день (во временной отрезок 8-21) - Контакт - 3 месяца - Перелёт в обе стороны частично компенсируется работодателем Требования: - Умение быстро создавать чистоту вокруг себя - Умение работать в команде - Ответственность Просим заполнить анкету для рассмотрения Вашей кандидатуры.
Romiešu žalūzijas mehānisms, romiešu žalūzijas Ir ļoti būtiski izvēlēties pareizo mehānismu romiešu žalūzijām, kas nodrošinātu to vieglu darbināšanu atverot mīksto romiešu žalūziju audumu un nodrošinot estētisku izskatu. Diemžēl lielākoties romiešu žalūziju mehānismi, kas ir tirdzniecībā, sastāv no diezgan primitīvām sastāvdaļām, tādēļ pats romiešu žalūzijas audums deformējas, maliņas nav taisnas un stīgas pinās un ķerās. Mēs jums piedāvājam izvēlēties augstas kvalitātes romiešu mehānismu. Jūs variet nopirkt atsevišķi mehānismu un aizkaru sašūt paši vai pasūtīt pie šuvēja (tādējādi ieekonomējot 50-100EUR, jo daudzos aizkaru salonos mehānismi ir dārgāki). Mēs varam arī piedāvāt romiešu žalūzijas no rullo tipa audumiem. Mūsu romiešu žalūzijas tiek vadītas vai nu ar ķēdītes, vai auklas palīdzību. Tā ir laba alternatīva tradicionālajiem aizkariem – jūsu māja izskatīsies mājīgi, eleganti un moderni tai pat laikā. Izmantojot šo īpašo mehānismu, varam pacelt žalūziju vajadzīgajā augstumā un nofiksēt. Uzstādot romiešu žalūziju, jums būs nepieciešams ne tikai mehānismas, bet arī citas žalūzijas detaļas, ko arī var iegādāties pie mums. Par mums: Jau kopš 1993. gada mēs pārdodam romiešu žalūzijas mehānismus un romiešu žalūzijas. Mūsu klienti mūs iesaka nākamajiem klientiem: 50% mūsu klientu iepērkas pie mums arī otro reizi. Vairāk nekā 25 gadus Lauresta ir palīdzējusi Latvijā, Lietuvā un citās valstīs mūsu mājokļiem kļūt mājīgākiem un drošākiem – variet būt droši, ka mūsu palīdzība tiks nodrošināta visu žalūziju garantijas laiku gadījumā, ja tas būs nepieciešams. +mēs varam izgatavot romiešu žalūzijas ātrā laikā, par tik cik visi izejmateriāli ir uz vietas noliktavā + jūs saņemsiet konkurētspējīgu cenu, jo izejmateriāli tiek iepirkti tieši no ražotāja + noliktavā pieejamas visa veida detaļas. Lai saņemtu piedāvājumu, lūdzu zvaniet +371 25556555 vai sūtiet pieprasījumu uz: info@lauresta. lv, vai apmeklējiet mūsu salonu Rīgā, Kr. Barona ielā 136c, (I – V plkst. 9:00 – 18:00) - šeit būs iespēja apskatīt romiešu žalūziju paraugus un saņemt speciālista konsultāciju.
Markīzes, terases pergolas (lapenes, terases) Atlaides! Mūsu produkti: markīzes, terases markīzes, balkonu markīzes, terašu markīzes, izbīdāmās markīzes, saliekamās markīzes, verandas markīzes. Jau kopš 1993. gada mēs izgatavojam markīzes. Mūsu klienti mūs iesaka nākamajiem klientiem: 50% mūsu klientu iepērkas pie mums arī otro reizi. Markīzes - vēl viena aizsardzība pret sauli. Tās ir lieliski piemērotas ne tikai kafejnīcām vai restorāniem, bet arī terašu vai balkonu nosegšanai privātmājās. Galvenā markīžu funkcija - aizsardzība no tiešiem saules stariem. Impregnētais markīzes audums pasargā ari no neliela lietus. Mēs esam uzstādījuši jau vairāk nekā 30 pergolas! Mūsu pergolas var ieraudzīt jau vairākos bāros, viesnīcās, tai skaitā: Senoji Hansa Klaipēdas vecpilsētā, Senoji Hansa Palangā, āra kafejnīcā Līvu laukumā Rīgas vecpilsētā. Pergolas griestos tiek instalēts modernas apgaismojuma ierīces ar stikla slīddurvīm sānos, kas vienlaikus ir arī pergolas sienas. Pergolas iekšpusē ir iespējams uzstādīt infrasarkanos sildītājus. Kādēļ pergola ir lieliska izvēle? +Mūsdienīgs un atšķirīgs izskats, maksimāls komforts, augstākā kvalitāte +Jumts ar automātiku (iespējams regulēt atkarībā no laika apstākļiem) +Mūsdienīgs LED apgaismojums +Slīdošas un norobežojošas automātiskās stikla sistēmas sānos + Iespējams uzstādīt infra sarkano sildītāju iekšpusē + 3 gadu garantija Ir pieejami 3 pergolas jumtu dizaini: plakans pergolas jumts, slīps pergolas jumts, apaļš pergolas jumts. Pieredzējuši Lauresta meistari uzstādīs jūsu pergolu vai markīzi, tā kā jums nebūs jācīnās ar iesācēju kļūmēm. Tas tiek panākts ar uzņēmuma darbinieku zemo rotāciju. Vidējais darbinieka nodarbinātības ilgums uzņēmumā Lauresta ir 8 gadi. Vairāk nekā 25 gadus Lauresta ir palīdzējusi Latvijā, Lietuvā un citās valstīs mūsu mājokļiem kļūt mājīgākiem un drošākiem – variet būt droši, ka mūsu palīdzība tiks nodrošināta visu markīzes un pergolas garantijas laiku gadījumā, ja tas būs nepieciešams. + jūs saņemsiet konkurētspējīgu cenu, jo izejmateriāli tiek iepirkti tieši no ražotāja + noliktavā pieejamas visa veida detaļas Lai saņemtu piedāvājumu, lūdzu zvaniet +371 25556555 vai sūtiet pieprasījumu uz: info@lauresta. lv, vai apmeklējiet mūsu salonu Rīgā, Kr. Barona ielā 136c, (I – V plkst. 9:00 – 18:00) – šeit būs iespēja apskatīt produktu paraugus un saņemt speciālista konsultāciju.
Moskītu tīkli, insektu sieti, moskītu tīkls logiem Atlaides līdz 75%! Mūsu produkti: moskītu tīkli, insektu sieti, moskītu tīkls logiem, rāmjveida pretinsektu tīkli, rullo pretinsektu tīkli, plisēts tīkls. Jau kopš 1993. gada mēs izgatavojam rullo žalūzijas un cita veida žalūzijas. Mūsu klienti mūs iesaka nākamajiem klientiem: 50% mūsu klientu iepērkas pie mums arī otro reizi. Modernākais šī brīža risinājums, kas veiksmīgi palīdz pasargāt mājas no mušām, odiem un citiem kukaiņiem - aizsargtīkli logiem un durvīm. Modernie pretinsektu tīkli ir komfortabli, tie ir 100 % efektīvi un nepamanāmi. Pretinsektu tīklus ir viegli pielāgot dažādu formu un veidu logiem un durvīm - plastmasas, koka, alumīnija. Visi tīkli tiek stiprināti no telpu iekšpuses, tādēļ nekādi netiek apgrūtināti cilvēki, kas dzīvo ēku augšējos stāvos. Tīkli ir dažādu veidu, tādēļ, izvēloties piemērotākos, netraucē lietot durvis un logus kā ierasts. „Lauresta" piedāvā jaunumu - plisētus pretinsektu tīklus, kas daudzos gadījumos ir pārāki par parastajiem rāmja vai rullo tīkliem. Ir acīmredzami, ka pretinsektu tīkli ir ne tikai veiksmīgs, bet arī ilgi kalpojošs līdzeklis aizsardzībai pret kukaiņiem. Tīkls tiek ražots no stiklašķiedras, kas ir pārklāta ar PVC un ir izturīgs pret laika apstākļu iedarbību. Tīkla audums ir plāns, pelēkā krāsā, tādēļ ir pavisam nepamanāms un neaptumšo telpu. Alumīnija profili tiek krāsoti, izmantojot pulverkrāsošanas metodi, tādēļ tie ir izturīgi pret rūsu. Plisētais tīkla rāmis var būt ne tikai baltā krāsā, bet ir iespējams izvēlēties arī brūnu, bronzas vai koka imitācijas krāsu. 1. RĀMJVEIDA PRETINSEKTU TĪKLI 2. RULLO PRETINSEKTU TĪKLI 3. PLISĒTS TĪKLS Tīkls ir īpaši drošs arī bērniem, ne tikai zemā sliekšņa dēļ, bet arī tādēļ, ka šajā sistēmā nav nospriegotas atsperes, kā tas ir rullo pretinsektu tīklam. Pieredzējuši Lauresta meistari uzstādīs jūsu moskītu tīklus, tā kā jums nebūs jācīnās ar iesācēju kļūmēm. Tas tiek panākts ar uzņēmuma darbinieku zemo rotāciju. Vidējais darbinieka nodarbinātības ilgums uzņēmumā Lauresta ir 8 gadi. Vairāk nekā 25 gadus Lauresta ir palīdzējusi Latvijā, Lietuvā un citās valstīs mūsu mājokļiem kļūt mājīgākiem un drošākiem – variet būt droši, ka mūsu palīdzība tiks nodrošināta visu žalūziju garantijas laiku gadījumā, ja tas būs nepieciešams. Jau kopš 1993. gada Latvija un Lietuvas mājokļos komfortu nodrošina ap 500 000 mūsu izstrādājumu: moskītu tīkli, rāmjveida pretinsektu tīkli, rullo pretinsektu tīkli, plisēti tīkli. Lai saņemtu piedāvājumu, lūdzu zvaniet +371 25556555 vai sūtiet pieprasījumu uz: info@lauresta. lv, vai apmeklējiet mūsu salonu Rīgā, Kr. Barona ielā 136c, (I – V plkst. 9:00 – 18:00) – šeit būs iespēja apskatīt moskītu tīklu paraugus un saņemt speciālista konsultāciju.