Moskītu tīkli, insektu sieti, moskītu tīkls logiem Atlaides līdz 75%! Mūsu produkti: moskītu...

Moskītu tīkli, insektu sieti, moskītu tīkls logiem
Atlaides līdz 75%! Mūsu produkti: moskītu tīkli, insektu sieti, moskītu tīkls logiem, rāmjveida pretinsektu tīkli, rullo pretinsektu tīkli, plisēts tīkls. Jau kopš 1993. gada mēs izgatavojam rullo žalūzijas un cita veida žalūzijas.
Mūsu klienti mūs iesaka nākamajiem klientiem: 50% mūsu klientu iepērkas pie mums arī otro reizi.


Modernākais šī brīža risinājums, kas veiksmīgi palīdz pasargāt mājas no mušām, odiem un citiem kukaiņiem - aizsargtīkli logiem un durvīm. Modernie pretinsektu tīkli ir komfortabli, tie ir 100 % efektīvi un nepamanāmi.
Pretinsektu tīklus ir viegli pielāgot dažādu formu un veidu logiem un durvīm - plastmasas, koka, alumīnija. Visi tīkli tiek stiprināti no telpu iekšpuses, tādēļ nekādi netiek apgrūtināti cilvēki, kas dzīvo ēku augšējos stāvos. Tīkli ir dažādu veidu, tādēļ, izvēloties piemērotākos, netraucē lietot durvis un logus kā ierasts. „Lauresta" piedāvā jaunumu - plisētus pretinsektu tīklus, kas daudzos gadījumos ir pārāki par parastajiem rāmja vai rullo tīkliem.

Ir acīmredzami, ka pretinsektu tīkli ir ne tikai veiksmīgs, bet arī ilgi kalpojošs līdzeklis aizsardzībai pret kukaiņiem. Tīkls tiek ražots no stiklašķiedras, kas ir pārklāta ar PVC un ir izturīgs pret laika apstākļu iedarbību. Tīkla audums ir plāns, pelēkā krāsā, tādēļ ir pavisam nepamanāms un neaptumšo telpu. Alumīnija profili tiek krāsoti, izmantojot pulverkrāsošanas metodi, tādēļ tie ir izturīgi pret rūsu. Plisētais tīkla rāmis var būt ne tikai baltā krāsā, bet ir iespējams izvēlēties arī brūnu, bronzas vai koka imitācijas krāsu.

1. RĀMJVEIDA PRETINSEKTU TĪKLI
2. RULLO PRETINSEKTU TĪKLI
3. PLISĒTS TĪKLS

Tīkls ir īpaši drošs arī bērniem, ne tikai zemā sliekšņa dēļ, bet arī tādēļ, ka šajā sistēmā nav nospriegotas atsperes, kā tas ir rullo pretinsektu tīklam.

Pieredzējuši Lauresta meistari uzstādīs jūsu moskītu tīklus, tā kā jums nebūs jācīnās ar iesācēju kļūmēm. Tas tiek panākts ar uzņēmuma darbinieku zemo rotāciju. Vidējais darbinieka nodarbinātības ilgums uzņēmumā Lauresta ir 8 gadi.
Vairāk nekā 25 gadus Lauresta ir palīdzējusi Latvijā, Lietuvā un citās valstīs mūsu mājokļiem kļūt mājīgākiem un drošākiem – variet būt droši, ka mūsu palīdzība tiks nodrošināta visu žalūziju garantijas laiku gadījumā, ja tas būs nepieciešams.

Jau kopš 1993. gada Latvija un Lietuvas mājokļos komfortu nodrošina ap 500 000 mūsu izstrādājumu: moskītu tīkli, rāmjveida pretinsektu tīkli, rullo pretinsektu tīkli, plisēti tīkli.

Lai saņemtu piedāvājumu, lūdzu zvaniet +371 25556555 vai sūtiet pieprasījumu uz: info@lauresta. lv, vai apmeklējiet mūsu salonu Rīgā, Kr. Barona ielā 136c, (I – V plkst. 9:00 – 18:00) – šeit būs iespēja apskatīt moskītu tīklu paraugus un saņemt speciālista konsultāciju.