Markīzes, terases pergolas (lapenes, terases) Atlaides! Mūsu produkti: markīzes, terases...

Markīzes, terases pergolas (lapenes, terases)
Atlaides! Mūsu produkti: markīzes, terases markīzes, balkonu markīzes, terašu markīzes, izbīdāmās markīzes, saliekamās markīzes, verandas markīzes. Jau kopš 1993. gada mēs izgatavojam markīzes.
Mūsu klienti mūs iesaka nākamajiem klientiem: 50% mūsu klientu iepērkas pie mums arī otro reizi.

Markīzes - vēl viena aizsardzība pret sauli. Tās ir lieliski piemērotas ne tikai kafejnīcām vai restorāniem, bet arī terašu vai balkonu nosegšanai privātmājās. Galvenā markīžu funkcija - aizsardzība no tiešiem saules stariem. Impregnētais markīzes audums pasargā ari no neliela lietus.

Mēs esam uzstādījuši jau vairāk nekā 30 pergolas! Mūsu pergolas var ieraudzīt jau vairākos bāros, viesnīcās, tai skaitā: Senoji Hansa Klaipēdas vecpilsētā, Senoji Hansa Palangā, āra kafejnīcā Līvu laukumā Rīgas vecpilsētā. Pergolas griestos tiek instalēts modernas apgaismojuma ierīces ar stikla slīddurvīm sānos, kas vienlaikus ir arī pergolas sienas. Pergolas iekšpusē ir iespējams uzstādīt infrasarkanos sildītājus.

Kādēļ pergola ir lieliska izvēle?
+Mūsdienīgs un atšķirīgs izskats, maksimāls komforts, augstākā kvalitāte
+Jumts ar automātiku (iespējams regulēt atkarībā no laika apstākļiem)
+Mūsdienīgs LED apgaismojums
+Slīdošas un norobežojošas automātiskās stikla sistēmas sānos
+ Iespējams uzstādīt infra sarkano sildītāju iekšpusē
+ 3 gadu garantija
Ir pieejami 3 pergolas jumtu dizaini: plakans pergolas jumts, slīps pergolas jumts, apaļš pergolas jumts.


Pieredzējuši Lauresta meistari uzstādīs jūsu pergolu vai markīzi, tā kā jums nebūs jācīnās ar iesācēju kļūmēm. Tas tiek panākts ar uzņēmuma darbinieku zemo rotāciju. Vidējais darbinieka nodarbinātības ilgums uzņēmumā Lauresta ir 8 gadi.

Vairāk nekā 25 gadus Lauresta ir palīdzējusi Latvijā, Lietuvā un citās valstīs mūsu mājokļiem kļūt mājīgākiem un drošākiem – variet būt droši, ka mūsu palīdzība tiks nodrošināta visu markīzes un pergolas garantijas laiku gadījumā, ja tas būs nepieciešams.
+ jūs saņemsiet konkurētspējīgu cenu, jo izejmateriāli tiek iepirkti tieši no ražotāja
+ noliktavā pieejamas visa veida detaļas


Lai saņemtu piedāvājumu, lūdzu zvaniet +371 25556555 vai sūtiet pieprasījumu uz: info@lauresta. lv, vai apmeklējiet mūsu salonu Rīgā, Kr. Barona ielā 136c, (I – V plkst. 9:00 – 18:00) – šeit būs iespēja apskatīt produktu paraugus un saņemt speciālista konsultāciju.